CLS Digital » Sklep » Zawieszki do kart

Zawieszki do kart

Profesjonalny holder na kartę zabezpieczy ją przed wszelkimi rodzajami uszkodzeń, a także możliwością zgubienia. Dzięki niemu Twój identyfikator będzie zawsze bezpiecznie przechowywany. Praktyczna smycz do karty ułatwi Ci także szybki odczyt bez konieczności wyszukiwania jej wśród swoich rzeczy – możesz nosić ją na szyi, czy przyczepioną do części ubrania. Ten wygodny gadżet to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy często korzystają z różnego rodzaju identyfikatorów czy kart odczytu. Z pewnością usprawni Twoje codzienne funkcjonowanie. Jeśli więc obawiasz się zgubienia lub uszkodzenia swojego identyfikatora, wybierz trwałą i odporną zawieszkę na kartę. Jako renomowany producent kart RFID oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które zapewnią najlepsze zabezpieczenie. Sprawdź!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wytrzymała smycz do karty

Holdery na kartę przydadzą się w wielu różnych czynnościach. Sprawdzą się zarówno dla pracowników firm, klientów, jak i osób prywatnych w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju produktów. Dostępne między innymi są:

  • holder ECO z dwoma otworami do zawieszenia,
  • holder z kolorową taśmą,
  • smycz na kartę magnetyczną,
  • klipsy magnetyczne (przymocowują identyfikator bez dziurawienia odzieży),
  • skipass w formie jojo,
  • klipsy z agrafką.

Wykonane z materiałów wysokiej jakości, będą służyły przez długi czas. Wśród szerokiej oferty akcesoriów z pewnością znajdziesz odpowiednie do Twoich potrzeb. W sklepie Karta Plastikowa dostępne są także artykuły potrzebne do stworzenia sprawnie działającego systemu zdalnej komunikacji radiowej jak tagi RFID, czy drukarki RFID. Oferujemy także bardzo praktyczne tagi NFC. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz składania zamówień. W razie pytań skontaktuj się z nami!

X