ul. gen. T. Kutrzeby 16g/135, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Tagi NFC

Tagi NFC

Tag NFC ma obecnie wiele zastosowań zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Można wykorzystać go w ramach kontroli dostępu w przedsiębiorstwie, rejestracji czasu pracy czy przy znakowaniu produktów. Naklejki NFC sprawdzą się też w działaniach marketingowych – np. na pocztówkach, reklamach, biletach, inteligentnych plakatach. Poza pracą zaś wykorzystuje się je w telefonach komórkowych – technologia krótkiego zasięgu pozwala usprawnić codzienne czynności. Tagi NFC wyposażone są w chip Icode, Mifare i Ntag. Sprawdź dostępność produktów i ich szczegółowe opisy, a w przypadku pytań – skontaktuj się z nami. Jako producent kart RFID zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie systemów komunikacji radiowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Tag NFC w codziennych czynnościach

Naklejki NFC są polecane przez wielu użytkowników telefonów komórkowych. Ta prosta technologia umożliwia stworzenie w łatwy i tani sposób “inteligentnego domu”. Tagi łączy się ze smartfonem za pomocą przeznaczonej do tego aplikacji i programuje na wywołanie odpowiedniej reakcji po przyłożeniu telefonu. Zbliżenie smartfona do naklejonego w dowolnym miejscu tagu może np. wyciszyć oraz rozłączyć WiFi na szafce nocnej, czy przełączyć internet na dane komórkowe przy wyjściu z domu. Polecane są także do naklejenia w samochodzie, gdzie np. mogą uruchamiać GPS lub połączyć z odtwarzaczem muzyki. Tagi NFC z pewnością ułatwią w ten sposób wykonywanie codziennych czynności.

Naklejki NFC dla firm

Poza zastosowaniem w życiu codziennym, tagi NFC sprawdzą się także w przedsiębiorstwach. Stosuje się je m.in. do:

  • kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy,
  • oznaczania produktów,
  • systemów komunikacji publicznej,
  • marketingu – oznaczenia na plakatach czy reklamach.

Tagi NFC można wykorzystać na wiele sposobów. Wszystko zależy od kreatywności twórcy. W naszym sklepie znajdziesz breloki i naklejki NFC w najniższych cenach. Oferujemy także system identyfikacji radiowej – czytnik i tag RFID. Sprawdź naszą ofertę!

X