ul. gen. T. Kutrzeby 16g/135, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Karty Identyfikatory

Karty Identyfikatory

W ofercie naszej firmy dostępne są wysokiej jakości karty – identyfikatory plastikowe, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Możemy zaproponować Państwu trwałe, starannie wykonane produkty o różnych wymiarach. Zapraszamy do skorzystania z oferty – zapewniamy konkurencyjne ceny i sprawną realizację zamówień.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Karty identyfikatory – szerokie zastosowanie

Firma CLS Digital specjalizuje się w dziedzinie druku cyfrowego i kart plastikowych. Dostarczamy klientom m.in. identyfikatory dla pracowników, uczniów, identyfikatory konferencyjne i karty członkowskie. Nasze produkty mogą być z powodzeniem użytkowane na co dzień, np. w celu usprawnienia komunikacji na linii pracownik-klient, ale przydają się także na różnego rodzaju eventach.

Oferowane karty plastikowe to identyfikatory o uniwersalnym zastosowaniu. Można wykorzystać je np. w biurze, banku, urzędzie lub sklepie, szczególnie większym. Dzięki zastosowaniu kart identyfikacyjnych klienci od razu wiedzą, z kim rozmawiają – czym zajmuje się dany pracownik i jak się nazywa. To praktyczne rozwiązanie, które pozytywnie wpływa na wizerunek firmy – zwłaszcza jeśli identyfikatory są estetycznie wykonane.

Identyfikatory z naszej oferty sprawdzają się również w przypadku osób, które regularnie prowadzą wykłady, organizują szkolenia i występują jako prelegenci. To uniwersalne produkty – warto zastanowić się, w jaki sposób mogą pomóc w Państwa działalności.

Karty plastikowe – identyfikatory z możliwością pełnej personalizacji

Nasz asortyment obejmuje karty plastikowe, na których można umieścić dowolne dane. Identyfikatory dla pracowników najczęściej zawierają imię i nazwisko, nazwę stanowiska i logo firmy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić na nich również zdjęcie, kod kreskowy lub inny element graficzny.

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo zdecydować się na karty plastikowe – identyfikatory w różnych rozmiarach. Niezależnie od wyboru ich zawartość będzie czytelna.

Jakie zalety mają nasze identyfikatory plastikowe?

Jako producent kart RFID i identyfikatorów przykładamy dużą wagę do tego, by nasze produkty służyły klientom jak najdłużej. Nasze karty/identyfikatory są wykonane z najwyższą starannością, cechują się dużą trwałością i są odporne na uszkodzenia. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno podczas jednorazowych wydarzeń, jak i długotrwałego użytkowania.

Nasza firma stawia na innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Drukujemy karty plastikowe – identyfikatory różnymi metodami: offsetu cyfrowego, termosublimacji, retransferu. W każdym przypadku dbamy o to, by efekt końcowy dobrze się prezentował i umożliwiał łatwą identyfikację.

Warto podkreślić też, że wysoka jakość wykonania i idzie u nas w parze z niskimi cenami. Decydując się na zakup identyfikatorów od CLS Digital, wybierają Państwo pewne i opłacalne rozwiązanie.

Dlaczego warto zamówić identyfikatory właśnie u nas?

Dostarczając klientom karty plastikowe, dbamy o wysokie standardy obsługi. Nasze największe atuty to:

  • konkurencyjne ceny,
  • krótkie terminy realizacji,
  • szybka i sprawna obsługa,
  • profesjonalne doradztwo w zakupach.

Możemy także pochwalić się rozbudowanym asortymentem – karty plastikowe i identyfikatory to tylko część naszej oferty. Do specjalizacji CLS Digital należą również:

i wiele innych rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z całej Polski: firmy produkcyjne, magazyny, sądy, biblioteki, hotele, szpitale, laboratoria oraz przedstawicieli innych branż.

X