ul. gen. T. Kutrzeby 16g/135, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Drukarki etykiet RFID

Drukarki etykiet RFID

Drukarki RFID to sprzęt ułatwiający oraz przyspieszający pracę. Jeśliby przeprowadzić szacunkowe obliczenia okazałoby się, że kodowanie ręczne i koszty wynikające z ewentualnych błędów w nim, mogą w skali roku wynieść tyle, ile zakup wysokiej jakości drukarki RFID. Warto więc zainwestować w automatyzację oraz usprawnienie prac w przedsiębiorstwie. W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne modele firmy Zebra. Wyróżniają się one wyjątkową wydajnością i są przygotowane do użytku w nawet najtrudniejszych warunkach – wykazują odporność na wysokie temperatury, kurz i pył. Jeśli więc szukasz sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości, te drukarki RFID będą świetnym wyborem. Zakupy warto uzupełnić o pozostałe elementy potrzebne do stworzenia systemu zdalnej identyfikacji radiowej. Sprawdź nasz asortyment i zamów już teraz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Drukarka etykiet RFID dla Twojej firmy

Drukarka RFID to ważny element całego systemu identyfikacji radiowej. Pozwoli na szybkie i wygodne drukowanie oraz kodowanie produktów. Ich funkcjonalność znajduje zastosowanie w wielu branżach. Drukarki etykiet RFID wykorzystuje się m.in. w:

  • handlu,
  • firmach produkcyjnych,
  • ochronie zdrowia,
  • magazynach,
  • transporcie.

Drukarki dostępne w naszym sklepie cechuje duża wydajność oraz niska awaryjność.

System zdalnej komunikacji radiowej

Jeśli chcesz usprawnić pracę w swojej firmie, system zdalnej komunikacji radiowej jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala on szybko i wygodnie przeprowadzać procesy identyfikacji osób czy towaru. Jest to krok w stronę nowoczesnej automatyzacji. Oprócz drukarek znaczników RFID do sprawnego działania systemu przydadzą się także czytniki RFID. Dodatkowo w wielu sytuacjach, zarówno w pracy, jak i w codziennych czynnościach, przydatny będzie tag NFC. W razie pytań lub wątpliwości – skontaktuj się z nami. Jako producent kart RFID zapewniamy wsparcie techniczne oraz doradztwo przy wyborze sprzętu.

X