ul. gen. T. Kutrzeby 16g/135, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Karty plastikowe

Karty plastikowe

Jesteśmy firmą produkującą karty plastikowe o różnym przeznaczeniu. W naszym sklepie znajdują się karty PCV, które znajdą swoje zastosowanie jako karty klienta, karty lojalnościowe, karty podarunkowe, karty rabatowe, identyfikatory i wiele innych. Dostępne w naszym sklepie karty plastikowe mają format standardowej karty bankomatowej i przeznaczone są do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych. Jako producent kart plastikowych oferujemy naszym klientom głównie karty RFID. Staramy się sprostać oczekiwaniom, zapewniając szeroki asortyment, krótkie terminy realizacji, bezpieczną dostawę oraz doradztwo z zakresu nowoczesnych rozwiązań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Karty plastikowe do nadruku – szeroki asortyment

Sklep kartaplastikowa.pl oferuje duży wybór kart PCV o szerokim przeznaczeniu i w różnych wariantach kolorystycznych. Proponujemy między innymi:

  • karty plastikowe białe,
  • karty plastikowe złote,
  • karty plastikowe srebrne,
  • karty samoprzylepne.

Jako producent kart RFID gwarantujemy najwyższą jakość produktów spełniających normy ISO. Zapewniamy szeroki asortyment począwszy od zwykłych kart plastikowych, przez karty chipowe / zbliżeniowe, po tagi RFID oraz tagi NFC. Oferujemy także zawieszki do kart, drukarki RFID oraz programy do druku kart i etykiet. Szczególnie polecamy ekologiczne, biodegradowalne karty hotelowe, zrobione z wysokiej jakości, naturalnego drewna. Staramy się przede wszystkim przybliżyć możliwości zastosowania produktów RFID w różnych branżach: magazynowej, pralniczej, szpitalnej czy bibliotecznej.

Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu, który sprawdzi się w konkretnym zastosowaniu. Zamówiony towar dostarczymy szybko i bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia jeszcze dziś!

X