CLS Digital » Sklep » Klipsy antykradzieżowe EAS

Klipsy antykradzieżowe EAS

Posiadamy w sprzedaży praktyczne akcesoria, które służą do skutecznego zabezpieczenia towarów przed kradzieżą. Klipsy antykradzieżowe znajdują zastosowanie w wielu punktach handlowo-usługowych. Produkty są dostępne w uniwersalnych kolorach, dzięki czemu nie przyciągają wzroku i są dyskretne. Klipsy są bardzo dobrze wykrywane przez bramki i systemy radiowe, co prowadzi do wywołania alarmu. System ten zapewnia więc skuteczną ochronę artykułów przed kradzieżą. Klipsy antykradzieżowe w naszym sklepie internetowym to wysokiej jakości produkty, które charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną. Dostępne są w przystępnych cenach. Jako doświadczony producent kart RFID zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wysokogatunkowe artykuły. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Skuteczne klipsy antykradzieżowe

Klipsy antykradzieżowe, które oferujemy naszym klientom, wykorzystywane są w wielu branżach. Szczególnie w handlu okazują się wyjątkowo skuteczne. Właściciele sklepów detalicznych chętnie wybierają te elementy do ochrony między innymi:

  • odzieży,
  • zabawek,
  • nakryć głowy,
  • artykułów dekoracyjnych.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów klipsy antykradzieżowe, są również odporne na wszelkiego rodzaju próby uszkodzeń mechanicznych. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które uchroni przed możliwością odpięcia klipsa.

CLS Digital – nie tylko klipsy antykradzieżowe

Klipsy antykradzieżowe to niejedyne produkty, które znajdziesz w naszym sklepie online. Oferujemy między innymi elementy, które pozwolą Ci zbudować funkcjonalny system identyfikacji radiowej w Twojej firmie. Są to między innymi:

Ponadto polecamy również praktyczne tagi NFC, które znacznie usprawnią i zautomatyzują Twoje codzienne czynności. Sprawdź naszą bogatą ofertę i zamów już teraz!

X