CLS Digital » Sklep » Karty magnetyczne

Karty magnetyczne

Karty magnetyczne znajdują zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystywane są w bankowości, transporcie, czy handlu. Karta magnetyczna wykonana jest z plastiku i wyposażona w pasek magnetyczny. System kart magnetycznych pozwala na szybki przekaz danych, co znacznie usprawnia wiele czynności w miejscach pracy lub lokalach usługowych. Warto więc wdrożyć je w każdym przedsiębiorstwie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości karty z paskiem magnetycznym. Jako producent kart RFID dostarczamy produkty sprawdzone w przystępnych cenach. Sprawdź naszą ofertę i zamów już teraz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wytrzymałe karty magnetyczne

Karty magnetyczne posiadają nośnik danych w postaci paska magnetycznego. Odczyt danych odbywa się poprzez przeciągnięcie karty w czytniku, który reaguje na zmiany pola magnetycznego. Technologia ta jest bardzo praktyczna i pozwala na szybkie odczytanie danych. Dlatego też wykorzystywana jest w wielu miejscach. Karty magnetyczne stosowane są między innymi:

  • jako karty identyfikacyjne,
  • jako karty lojalnościowe,
  • w systemach kontroli dostępu,
  • w rejestracji czasu pracy.

W naszym sklepie znajdziesz karty magnetyczne LoCo oraz HiCo w przystępnych cenach. Są to produkty wysokiej jakości, które z pewnością posłużą Ci przez długi czas. Karta z paskiem magnetycznym HiCo charakteryzuje się nieco wyższą odpornością na rozmagnesowanie, przez co również i jej cena jest nieco wyższa.

Karty magnetyczne i nie tylko – systemy RFID dla Twojej firmy

W naszym sklepie online znajdziesz także produkty, które pozwolą Ci na stworzenie sprawnie działającego systemu zdalnej komunikacji radiowej w Twojej firmie. Wśród nich dostępne są: 

Pozwoli Ci to na usprawnienie wielu czynności i znaczną automatyzację. Ponadto oferujemy tagi NFC, które możesz wykorzystać zarówno w przedsiębiorstwie, jak i życiu codziennym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!

X