ul. gen. T. Kutrzeby 16g/135, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Poligrafia

Poligrafia

Poligrafia to sztuka, która zmienia się wraz z dynamicznym rozwojem technologii. Dobrze wykonane materiały poligraficzne mogą wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji, a profesjonalna drukarnia poligraficzna doda Twoim produktom niepowtarzalnego charakteru. W naszej firmie staramy się rozwijać swoją ofertę, w tym przygotowywanie materiałów poligraficznych różnego rodzaju. Mamy do dyspozycji nowoczesny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zadbać o dopracowanie wszystkich realizowanych projektów. W CLS

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Co oferuje drukarnia poligraficzna CLS Digital?

CLS Digital oferuje szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w przygotowaniu kart plastikowych, jednak na tym nasza oferta się nie kończy. Rozwinęliśmy także druk materiałów poligraficznych. Każdy z naszych produktów, jest wykonany ze szczególną dbałością o detale i jakość. Dzięki nowoczesnej technologii funkcjonujemy jako drukarnia offsetowa i w ten sposób jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. W swojej ofercie mamy m.in. winietki, wizytówki, plakaty, listy przewodnie, opakowania do kart podarunkowych oraz wiele innych produktów.

Wykorzystanie druku offsetowego w przygotowaniu materiałów poligraficznych

Realizując dla naszych klientów druk poligraficzny, wykorzystujemy w tym celu nowoczesną technologię, jaką jest druk offsetowy. W ten sposób przygotowane materiały są realizowane z większą dokładnością niż przy drukowaniu tradycyjnym. W przypadku materiałów reklamowych dobra drukarnia poligraficzna powinna zaproponować wykorzystanie druku offsetowego. To istotna kwestia, ponieważ każdy druk powinien być, jak najlepszy i dokładny, dlatego warto w tym celu wykorzystywać nowoczesne technologie. Internetowa drukarnia CLS Digital jest w stanie je zaoferować, w naszej dyspozycji znajduje się między innymi nowoczesna drukarka do legitymacji, w których wykorzystać można tagi rfid i nfc.

Dlaczego warto wybrać ofertę CLS Digital?

Do głównych zalet korzystania z usług naszej drukarni offsetowej należy:

  • nowoczesna technologia druku offsetowego na plastiku;
  • szybka i bezproblemowa realizacja zamówień;
  • możliwość zamówienia druku małych i dużych nakładów;
  • dostępność różnych formatów i opcji personalizacji.

Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania, a rozwinięta oferta sprawi, że każdy znajdzie to, co będzie go interesowało i bez problemu zrealizuje u nas swoje zamówienie.

Internetowa drukarnia – nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy

Jesteśmy internetową drukarnią, która swoją ofertę kieruje zarówno do mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Staramy się każdemu z klientów zaoferować oczekiwane materiały poligraficzne. Jak doświadczony producent kart rfid możemy zaproponować takie produkty jak: legitymacje nauczycielskieidentyfikatory plastikowe, legitymacje szkolne, identyfikatory plastikowe 120x80mm, czytnik rfid, breloki rfid. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystania z dostępnych rozwiązań, w których wykorzystywany jest tag rfid oraz tag nfc. Dzięki naszym produktom, Państwa firma zyska na profesjonalizmie i znacząco zwiększy swoją widoczność na rynku.

X