CLS Digital » Sklep » Breloki RFID

Breloki RFID

RFID, czyli technologia bezprzewodowej komunikacji między czytnikiem a daną etykietą, służy głównie prawidłowej identyfikacji obiektów. Breloki RFID możesz wykorzystać do bezprzewodowego przekazywania identyfikatora do urządzenia RFID i zapisywania dowolnych danych. W sklepie internetowym Karta Plastikowa oferujemy breloki zbliżeniowe, między innymi z chipem Mifare i Unique, które wykorzystasz do domofonu i wielu innych zastosowań. Znajdziesz u nas wyłącznie artykuły wysokiej jakości, znajdujące zastosowanie w różnych branżach. Breloki zbliżeniowe RFID przydają się między innymi w biurach, szkołach, magazynach, hotelach i na parkingach. Mają różną częstotliwość działania i pojemność pamięci (specyfikacja znajduje się w opisach produktu). Sprawdź cały dostępny asortyment, na który składają się także czytniki, drukarki i tagi RFID. Skompletuj potrzebne przedmioty w prosty i wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Jako producent kart RFID zapewniamy profesjonalne doradztwo z zakresu systemów zdalnej komunikacji radiowej. Zapraszamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Breloki zbliżeniowe RFID do każdego przedsiębiorstwa

W systemie RFID brelok zbliżeniowy odgrywa ważną rolę. Jest to identyfikator, za pomocą którego przekazywane są dane. Breloki zbliżeniowe mogą więc być używane zamiast kart RFID. Jeśli taka forma będzie wygodniejszym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa, możesz być pewien, że jakość ich wykonania oraz odporność na zniszczenia nie odbiega od standardów kart. Jako część systemu zdalnej komunikacji radiowej breloki RFID mogą być wykorzystywane między innymi.:

  • do rejestracji czasu pracy, potwierdzania obecności i identyfikacji pracowników,
  • jako czytnik dostępu do pomieszczeń prywatnych w lokalach usługowych,
  • w systemach parkingowych,
  • jako kontrola dostępu,
  • jako breloczek do domofonu.

Zastosowań jest wiele. Każda branża znajdzie dla nich nieco inne zadanie, ale wszędzie okażą się tak samo przydatne.

Breloki zbliżeniowe RFID – system zdalnej komunikacji radiowej w Twojej firmie

Nowoczesna technologia radiowych identyfikatorów jest polecanym rozwiązaniem na usprawnienie oraz automatyzację pracy w każdym przedsiębiorstwie. W naszym sklepie internetowym polecamy:

  • breloki zbliżeniowe RFID Unique 125 kHz,
  • breloki Mifare 1k, działające na częstotliwości 13,56 MHz.

Brelok RFID zbliżeniowy zapewnia możliwość zapisu dowolnych danych. W pamięci układu RFID znajduje się unikalny numer identyfikacyjny, który nie może zostać zmodyfikowany. Dodatkowo, brelok RFID może być zabezpieczony przed zapisem lub odczytem za pomocą zdefiniowanego klucza dostępowego.

W Karta Plastikowa znajdziesz również wszystkie inne elementy potrzebne do stworzenia dobrze działającego systemu: drukarki etykiet RFID, czytniki oraz tagi RFID.

X