ul. gen. T. Kutrzeby 16g/142, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Breloki RFID

Breloki RFID

Wykorzystaj breloki RFID, aby bezprzewodowo przekazywać identyfikator do urządzenia RFID i zapisywać dowolne dane. W sklepie internetowym Karta Plastikowa znajdziesz breloki zbliżeniowe m.in. z chipem Mifare i Unique. Proponujemy artykuły wysokiej jakości, znajdujące zastosowanie w różnych branżach. Breloki RFID przydają się między innymi w biurach, szkołach, magazynach, hotelach i na parkingach. Mają różną częstotliwość działania i pojemność pamięci (specyfikacja znajduje się w opisach produktu). Sprawdź cały dostępny asortyment, na który składają się także czytniki, drukarki i tagi RFID. Skompletuj potrzebne przedmioty w prosty i wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Jako producent kart RFID zapewniamy profesjonalne doradztwo z zakresu systemów zdalnej komunikacji radiowej. Zapraszamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Breloki RFID do każdego przedsiębiorstwa

W systemie RFID brelok odgrywa ważną rolę. Jest to identyfikator, za pomocą którego przekazywane są dane. Breloki zbliżeniowe mogą więc być używane zamiast kart RFID. Jeśli taka forma będzie wygodniejszym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa, możesz być pewien, że jakość ich wykonania oraz odporność na zniszczenia nie odbiega od standardów kart. Jako część systemu zdalnej komunikacji radiowej breloki RFID mogą być wykorzystywane m.in.:

  • do rejestracji czasu pracy i identyfikacji pracowników,
  • w komunikacji miejskiej,
  • jako czytnik dostępu do pomieszczeń prywatnych w lokalach usługowych,
  • w systemach parkingowych.

Zastosowań jest wiele. Każda branża znajdzie dla nich nieco inne zadanie, ale wszędzie okażą się tak samo przydatne.

System zdalnej komunikacji radiowej w Twojej firmie

Nowoczesna technologia radiowych identyfikatorów jest polecanym rozwiązaniem na usprawnienie oraz automatyzację pracy w każdym przedsiębiorstwie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie elementy potrzebna do stworzenia dobrze działającego systemu: drukarkę, czytniki oraz tagi RFID.

X