ul. gen. T. Kutrzeby 16g/135, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Drukarki kart plastikowych

Drukarki kart plastikowych

Dobrej jakości drukarka do kart plastikowych to sprzęt wydajny i prosty w obsłudze. Pozwoli Ci na sprawne nadrukowanie pożądanych materiałów. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia wyprodukowane przez cenionych na polskim rynku producentów. Wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, sprawiają, że drukowanie kart plastikowych nigdy nie było łatwiejsze. Nowoczesny sprzęt umożliwia uzyskanie żywych oraz nasyconych kolorów, które uwidaczniają najdrobniejsze detale. Wśród wielu dostępnych w naszym sklepie internetowym modeli, z pewnością uda Ci się znaleźć taki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jako doświadczony producent kart RFID stawiamy przede wszystkim na jakość. Zapoznaj się z naszym asortymentem i zamów już teraz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Drukowanie kart plastikowych – wysokiej jakości urządzenia

Na naszej stronie internetowej dostępne są drukarki do kart plastikowych;

  • Zebra,
  • Datacard.

Wszystkie modele zostały objęte dwuletnią gwarancją producenta. Dzięki temu możesz być spokojny o ich sprawne działanie, a także wsparcie w przypadku ewentualnych awarii. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu, wykorzystywane są w wielu branżach. Drukarka do kart identyfikacyjnych umożliwia drukowanie kart razem z kolorowymi zdjęciami czy grafikami. Jej małe gabaryty i modułowa konstrukcja dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Drukarka retransferowa z pewnością znajdzie zastosowanie w Twojej firmie.

Nie tylko drukarki kart – system RFID dla każdej firmy

W naszym sklepie online znajdziesz nie tylko drukarki Zebra i Datacard, ale i inne produkty, które umożliwią Ci zbudowanie systemu zdalnej komunikacji radiowej w Twoim przedsiębiorstwie. Polecamy również:

Zdalne przekazywanie danych to nowoczesne rozwiązanie, które znajduje coraz to nowsze zastosowania. Dlatego też z pewnością znajdziesz możliwość wykorzystania systemu RFID czy kart magnetycznych w swojej firmie. Oferujemy także tagi NFC, które mogą usprawnić wiele czynności w codziennym życiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

X