ul. gen. T. Kutrzeby 16g/142, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Tagi RFID

Tagi RFID

Etykiety RFID to nieodłączne elementy systemu zdalnej komunikacji radiowej. Znajdują zastosowanie w wielu branżach. Tag RFID wyposażony jest najczęściej  w chip Alien, Monza lub U CODE. Wysokiej jakości bezprzewodowa technologia komunikacji pomiędzy czytnikiem a etykietą znacznie usprawnia pracę i nadzorowanie sprzedaży, procesy magazynowania, a także identyfikację. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do stworzenia dobrze działającego systemu RFID w swoim przedsiębiorstwie – tagi RFID, czytniki RFID, drukarki etykiet, a także tagi NFC. Posiadamy konkurencyjne ceny i zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru produktów. Sprawdź naszą ofertę i usprawnij pracę swojej firmy już teraz!

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

RFID – chip dla każdego biznesu

Ze względu na szerokie zastosowanie tagu RFID zostały opracowane różne jego warianty. Każdy z nich dedykowany jest do innej formy działalności. Proponujemy m.in.:

  • tag pralniczy (zaprojektowany do znakowania odzieży, pościeli i ręczników),
  • tag przeznaczony do identyfikowania opon,
  • tag do materiałów metalowych,
  • tag handlu detalicznego w systemie antykradzieżowym.

Kompletując swój system, zapoznaj się z możliwymi opcjami znaczników RFID, zwracając uwagę na ich funkcje i przeznaczenie, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb przedsiębiorstwa.

Systemy zdalnej identyfikacji radiowej w Twojej firmie

Jako doświadczony producent kart RFID zwracamy naszym klientom uwagę, iż system identyfikacji radiowej to inwestycja w przyszłość firmy. Ta nowoczesna technologia pozwala usprawnić oraz ułatwić pracę w wielu branżach. Tagi RFID to natomiast najtańszy z elementów systemu. Każdy chip RFID znajdziesz w naszym sklepie w konkurencyjnej cenie. Wybierz zbliżeniowe chipy radiowe z naszej oferty i stwórz w swojej firmie system, dzięki któremu praca będzie dużo sprawniejsza! Zamów potrzebne elementy z naszego sklepu online już dziś!

X