ul. gen. T. Kutrzeby 16g/135, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Obrączki RFID dla gołębi

Obrączki RFID dla gołębi

Wysokiej jakości obrączki RFID dla gołębi przydadzą się każdemu hodowcy tych ptaków. Umożliwiają one ich skuteczną identyfikację oraz rozróżnienie. Przechowują informację dotyczącą pochodzenia ptaków, dlatego stosowane są zarówno przez zawodowych ornitologów, jak i hodowców-amatorów. W zależności od modelu mogą mieć różne funkcje – niektóre  pozwalają na nadanie indywidualnej tożsamości gołębiom. Ponadto obrączki do gołębi mogą być wykorzystywane do odnalezienia właściciela ptaka. Dostępne w naszym sklepie obrączki RFID przeznaczone są dla każdego rodzaju użytku – profesjonalnego i amatorskiego. Proponujemy obrączki z chipami: I-Code X, HiTags256, EM4305 i TK4100 do pracy w szerokim zakresie temperatur. Zachowują one swoje działanie zarówno podczas mrozów, jak i upałów. Ich użycie jest bardzo łatwe – zakłada się je na nodze gołębia. Jako producent kart RFID oferujemy starannie wyselekcjonowane artykuły najwyższej jakości. Sprawdź i zamów już teraz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wytrzymałe obrączki RFID dla gołębi

Obrączki RFID to prawdziwy przełom w hodowli gołębi. Pozwalają one nie tylko na nadanie tożsamości oraz identyfikację ptaków, ale także ich śledzenie. Odczytywanie danych z obrączki jest możliwe za pomocą czytnika RFID. System ten pozwoli więc na śledzenie wędrówek ptaków oraz przechowywanie informacji na ich temat. W razie zgubienia, daje także szansę na odnalezienie właściciela. Ta nowoczesna technologia z pewnością ułatwi hodowlę gołębi – zarówno tę profesjonalną, jak i hobbystyczną. W naszym sklepie znajdziesz także wiele innych artykułów, które pozwalają na stworzenie systemu zdalnej komunikacji radiowej w wielu sektorach życia. Dostępne są u nas między innymi:

Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz artykuły, które ułatwią codzienne funkcjonowanie Tobie lub Twojej firmie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

X