ul. gen. T. Kutrzeby 16g/135, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Programy do druku kart

Programy do druku kart

Cardpresso to program do drukowania kart przy użyciu gotowych szablonów, który doskonale współpracuje z dużymi bazami danych. Zapewnia sprawne działanie oraz pozwala na łatwe dostosowanie kart do indywidualnych potrzeb. Dzięki przyjaznemu interfejsowi, nawet początkujący użytkownik bez problemu sobie z nim poradzi. Cardpresso pozwoli Ci więc na zwiększenie funkcjonalności systemu identyfikacji w Twojej firmie. Programy do drukowania kart znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Oprogramowanie wyposażone w funkcje do łatwej produkcji identyfikatorów oraz ich personalizacji dostępne jest w przystępnych cenach. Jako doświadczony producent kart RFID zapewniamy profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość produktów. Sprawdź naszą ofertę!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Profesjonalny program do drukowania kart

Cardpresso to program, który pozwala na bezpośrednią obsługę formatów typu XLS, XLSX, CSV czy TXT z możliwością tworzenia wewnętrznych rekordów. Dostępny jest w kilku wersjach:

  • Cardpresso XS – posiada kody QR oraz 2D,
  • Cardpresso XM – umożliwia podłączenie baz danych,
  • Cardpresso XL – pozwala na kodowanie kart chipowych.

Zapoznaj się z przeznaczeniem każdej z nich i wybierz ten, który najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb.

Cardpresso i wiele więcej – oferta sklepu CLS Digital

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko program do drukowania kart Cardpresso, ale i wiele innych produktów, które pozwolą Ci zbudować sprawnie działający system zdalnej identyfikacji radiowej. Oferujemy między innymi:

Elementy te mogą być wykorzystane w użytku profesjonalnym do zwiększenia wydajności oraz funkcjonalności w Twojej firmie. Polecamy również tagi NFC, które doskonale sprawdzają się w codziennych działaniach – w domu, w pracy, czy w samochodzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem. Zapewniamy najwyższą jakość produktów. Zamów i przekonaj się sam!

X