ul. gen. T. Kutrzeby 16g/142, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Karty plastikowe z nadrukiem

Karty plastikowe z nadrukiem

CLS Digital oferuje karty plastikowe różnego typu wykonywane na indywidualne zamówienie. Wśród naszych propozycji znajdują się wizytówki, karty identyfikacyjne, lojalnościowe, rabatowe, podarunkowe i inne karty plastikowe z nadrukiem. Ze względu na przeznaczenie i typ nośnika danych wyróżniamy: karty z kodem kreskowym, paskiem magnetycznym, chipem stykowym lub/i zbliżeniowym czy też karty w postaci wizytówek przezroczystych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Karty plastikowe – informacje podstawowe

Wymiary karty: Standard ISO (nr 7810 oraz 7811) określa wymiary: 85.47-85.72mm x 53.20-54.03mm, grubość: 0,76mm.

Karty plastikowe mogą posiadać jeden lub wiele niżej wymienionych elementów:

  • Pasek magnetyczny: nośnik informacji, składający się z trzech ścieżek, na którym zapisane są dane pozwalające na identyfikację klienta. Występuje w wersjach LoCo oraz HiCo, różniących się odpornością na rozmagnesowanie.
  • Moduł chip: zminiaturyzowany układ elektroniczny zawierający w swym wnętrzu od kilku do setek milionów podstawowych elementów elektronicznych tj. tranzystory, diody, rezystory, kondensatory.
  • Kod kreskowy: graficzna prezentacja informacji poprzez kombinację ciemnych i jasnych elementów, ustalona według reguł budowy danego kodu, która ma na celu umożliwienie automatycznego wczytywania informacji.
  • Pasek do podpisu: specjalna powierzchnia do nanoszenia podpisów np. długopisem.
  • Embossing: wytłaczanie napisów na karcie (np. imię i nazwisko klienta, numer karty) za pomocą specjalnego urządzenia.

Projekt i druk kart plastikowych

Oferujemy usługi w skład których wchodzi projektowanie i produkcja kart plastikowych. Wykonujemy również druk projektów klienta. Projekt graficzny powinien zostać przygotowany w jednym z programów graficznych: Corel Draw, Adobe Photoshop lub Adobe Illustrator. Oferta CLS Digital skierowana jest zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Cena druku uzależniona jest od typu oraz nakładu. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z cennikiem.

Specyfikacja techniczna projektu karty do druku:

  • rozmiar karty 88,5 x 57,0 mm w tym 2mm przeznaczone na spady,
  • rozdzielczość projektu minimum 300 dpi,
  • fonty zamienione na krzywe,
  • projekt zapisany na warstwach.

Szablon karty:

X