ul. gen. T. Kutrzeby 16g/135, 61-719 Poznań
Pn - Pt 8:00 - 16:00

CLS Digital » Sklep » Karty plastikowe z nadrukiem

Karty plastikowe z nadrukiem

Oferta CLS Digital obejmuje karty plastikowe z nadrukiem, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości wizytówki, karty identyfikacyjne, lojalnościowe i wiele innych produktów. W razie pytań o asortyment serdecznie zapraszamy do kontaktu – służymy doradztwem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Karty plastikowe z nadrukiem – zastosowanie

Karty plastikowe z nadrukiem to szeroka gama produktów, które można wykorzystać na wiele sposobów, np. jako:

 • przezroczyste wizytówki, które są dużo trwalsze od wizytówek papierowych i zwracają uwagę wyglądem,
 • karty zbliżeniowe, które można wykorzystać jako bilety elektroniczne, karnety do obiektów sportowych czy karty do opłat parkingowych,
 • karty chipowe: bankowe, telewizyjne czy kontroli dostępu,
 • karty z paskiem magnetycznych stosowane jako karty identyfikacyjne, lojalnościowe czy rejestracji czasu pracy,
 • karty z kodem kreskowym, używane np. jako karty rabatowe i lojalnościowe.

Wybór produktów jest duży, więc na pewno znajdą Państwo rozwiązanie, które sprawdzi się w Państwa działalności. Jeśli chodzi o nadruki na kartach plastikowych, są one personalizowane – dostosowane do indywidualnych wymagań. Nasza firma dba zarówno o trwałość, jak i estetyczny wygląd produktów – tak, by dobrze służyły klientom przez długi czas i wpływały na pozytywny odbiór marki.

Podstawowe informacje o naszych kartach z nadrukiem

Firma CLS Digital dostarcza karty plastikowe z nadrukiem w wielu różnych wersjach. Wymiary kart określa Standard ISO (nr 7810 oraz 7811): 85.47-85.72mm x 53.20-54.03mm, grubość: 0,76mm. Elementy, które można na nich umieścić, obejmują:

 • pasek magnetyczny, czyli nośnik informacji zawierający trzy ścieżki. Zapisane na nim dane umożliwiają łatwą i szybką identyfikację klienta. Pasek występuje w dwóch wersjach: LoCo oraz HiCo, które różnią się odpornością na rozmagnesowanie,
 • moduł chip – zminiaturyzowany układ elektroniczny zawierający od kilku do setek milionów podstawowych elementów elektronicznych (tranzystorów, diod, rezystorów, kondensatorów),
 • kod kreskowy: graficzna prezentacja informacji ustalona według reguł budowy danego kodu, która umożliwia automatyczne wczytywanie danych. Składa się z kombinacji jasnych i ciemnych elementów,
 • pasek do podpisu: miejsce, na którym można złożyć podpis, np. długopisem.
 • embossing: napisy na karcie wytłaczane przy użyciu specjalnego urządzenia.

Co istotne, nasze karty plastikowe z nadrukiem mogą posiadać jeden lub więcej wymienionych wyżej rozwiązań. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego produktu, prosimy o kontakt.

Nadruki na kartach plastikowych – projekty i druk

Nasza firma oferuje usługi projektowania i produkcji karty plastikowych. Realizujemy także projekty naszych klientów. W celu wykonania nadruku na kartach plastikowych, potrzebujemy projektu graficznego przygotowanego w programie Corel Draw, Adobe Photoshop lub Adobe Illustrator. Oferta CLS Digital jest skierowana zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Dostarczamy produkty dla różnych branż: banków, zakładów produkcyjnych, sklepów, obiektów sportowych i innych.

Jak powinien wyglądać projekt karty do druku?

Specyfikacja techniczna projektu powinna wyglądać następująco:

 • rozmiar karty: 88,5 x 57,0 mm (w tym 2 mm przeznaczone na spady),
 • rozdzielczość projektu: minimum 300 dpi,
 • fonty zamienione na krzywe,
 • projekt zapisany na warstwach.

Szablon karty znajdują Państwo tutaj: Program Adobe.

Dlaczego CLS Digital?

Jesteśmy producentem kart RFID oraz wielu innych rozwiązań, które mogą usprawnić działalność przedsiębiorstw. Nasza oferta to m.in.:

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Warto podkreślić, że klienci CLS Digital mogą liczyć na wysoki poziom obsługi i sprawną realizację zamówień – dostarczamy produkty w krótkich terminach. Dodatkowo zapewniamy atrakcyjny, konkurencyjny cennik. Aby uzyskać szczegółowe informacje o cenach, które zależą m.in. od typu produktu i nakładu, zapraszamy do kontaktu.

X