Nie od dziś wiadomo z jakimi stratami odzieży, ręczników czy pościeli muszą liczyć się w codziennej działalności hotele. Spowodowane one są błędami pralni zewnętrznych czy też najzwyczajniej w świecie kradzieżą przez gości hotelowych. Tutaj na pomoc właścicielom hoteli przychodzą tagi RFID.

Jest to bardzo trwały chip dalekiego zasięgu dedykowany właśnie hotelom, ale także szpitalom, pralniom i innym jednostkom do znakowania odzieży, ręczników oraz pościeli. Dzięki specjalnej technologii i konstrukcji żywotność tego tagu sięga kilkuset cykli prania lub kilka lat użytkowania oznakowanego asortymentu.

Tagi RFID pozwalają zabezpieczyć odzież i ręczniki przed kradzieżą przez nieuczciwych klientów, przypadkową utratą lub pomyłkami w pralniach. Skutecznie kontrolują ilość posiadanego asortymentu i pomagają obniżyć koszty zbyt częstego uzupełniania braków.

Zastosowanie systemu RFID z wykorzystaniem tagów przeznaczonych do znakowania odzieży niesie ze sobą szereg korzyści, dzięki którym będzie można:

 • w pełni kontrolować posiadaną pościel i ręczniki,
 • zapobiegać kradzieżom wyposażenia hotelowego dzięki bramkom RFID przy wyjściach, które poinformują o bezprawnym wynoszeniu oznakowanego wyposażenia poza teren hotelu,
 • ograniczyć koszty związane z uzupełnianiem ilości kradzionych lub gubionych ręczników, pościeli i odzieży,
 • rozliczyć pralnię z każdej sztuki asortymentu przekazanego do czyszczenia,
 • szybko i sprawnie przeprowadzić inwentaryzację dzięki bezdotykowej identyfikacji wyposażenia.

 

Formularz kontaktowy

  Dane teleadresowe

  CLS Digital
  ul. gen. T. Kutrzeby 16g/142
  61-719 Poznań
  NIP: 9721071644

  biuro@kartaplastikowa.pl
  kartaplastikowa.pl
  clsdigital.pl
  legitymacjeuczniowskie.pl